KUP TERAZ ProfiSpy »

Jak rozpoznać i udowodnić zdradę?

Związek powinien opierać się na wzajemnej lojalności, zaufaniu i miłości, niestety często do głosu dochodzi niewierność rujnująca nie tylko relację między dwojgiem ludzi, ale także wielekroć psychikę pokrzywdzonej osoby. Po czym poznać zdradę i co zrobić w takiej sytuacji?

Jak rozpoznać zdradę – zachowanie partnera

Myśl o tym, że partnerka lub partner zdradza, pojawia się w różnych okolicznościach, niekiedy na skutek plotek na ten temat, innym razem w wyniku własnych obserwacji. Jeśli podejrzewasz, że ukochany lub ukochana cię zdradza, nie działaj za szybko i za pochopnie. Najpierw warto zyskać pewność, a dopiero później podjąć kolejne kroki. Poobserwuj partnera lub partnerkę i zwróć uwagę, czy zachowuje się w inny niż dotychczas sposób, na przykład czy zaczął lub zaczęła bardziej o siebie dbać, czy stara się nadmiernie troszczyć, aby nikt nie miał dostępu do jego lub jej telefonu i komputera, etc.

Intensywniejsze niż dotąd przesiadywanie przed komputerem, przedłużające się rozmowy przez telefon, częstsza niż dotychczas nieobecność w domu (niejednokrotnie połączona z dziwnie brzmiącymi wykrętami) również mogą sugerować, że twój luba lub luby znalazł sobie kogoś innego. Jeśli dojdzie do tego oziębłość w stosunku do twojej osoby, niechęć do podejmowania rozmów i obojętność lub odwrotnie – narastające awantury, unikanie seksu oraz ogólne odsunięcie się partnerki lub partnera od waszych wspólnych spraw i waszego życia, może to być oznaką zdrady. Twoją czujność powinny nasilić również większe niż dotychczas wydatki partnera lub partnerki oraz dziwne rachunki.

Chcesz podjąć dalsze kroki? Zdobądź mocne dowody!

Zdradzające osoby na ogół kłamstwo opanowane mają perfekcyjnie i podejmują wszelkie starania, aby swój romans zachować w tajemnicy. Chociaż podejrzewasz, że twój partner lub partnerka jest niewierna, same domysły to niestety trochę za mało, aby podjąć dalsze kroki, między innymi przerwać związek i zacząć nowe życie lub iść do sądu.

Jeśli myślisz o rozwodzie z orzeczeniem o winie małżonka albo zadośćuczynieniu, mocne dowody ukazujące zdradę będą niezbędne. Nie ma złotej recepty na to, jak udowodnić zdradę, ponieważ każda niewierna osoba działa na swój sposób. Jednak z uwagi na to, iż w dzisiejszych czasach niemal każdy korzysta z komunikacji internetowej, warto zwrócić uwagę na oprogramowanie szpiegujące. Jeśli zdradzająca osoba komunikowała się z kochankiem lub kochanką przez internet, za pomocą takiego programu czarno na białym uzyskasz dowody, które pomogą ci zerwać niezdrową relację partnerską i dociekać swoich praw w sądzie.

Jak wykryć zdradę za pomocą nowoczesnego programu szpiegującego?

Jeśli masz niemal stuprocentową pewność, że partner lub partnerka cię zdradza, ale brak ci namacalnych dowodów, warto zwrócić uwagę na nowoczesne, szybkie i niezawodne w działaniu, a przede wszystkim – niewykrywalne, urządzenie o nazwie ProfiSpy. Jest to wyposażony w oprogramowanie szpiegujące pendrive, który wystarczy podpiąć do komputera podejrzewanej o zdradę osoby, aby później uzyskać dostęp do: logów klawiatury i korespondencji z komunikatorów internetowych (poznasz treść pisanych przez niego lub nią wiadomości), zrzutów ekranu monitora (dowiesz się, na jakie strony wchodził/wchodziła), historii otwieranych programów i aplikacji. Oczekiwane informacje trafią na twój adres mailowy.

Dyskrecja, szybkość i efektywność działania oraz prostota obsługi to niezaprzeczalne atuty urządzenia ProfiSpy, dzięki któremu prędko przekonasz się, czy twoje podejrzenia były słuszne.