KUP TERAZ ProfiSpy »

Jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza?

Podstawą trwałości związku kobiety i mężczyzny powinno być zaufanie. Wzajemna ufność jest w zasadzie fundamentem każdej bliskiej relacji między ludźmi. W każdym też przypadku nadużycie tego zaufania jest bardzo bolesne. W szczególności dotyczy to związku małżeńskiego, w którym zdrada jednego z małżonków to zawsze ogromny cios dla drugiej osoby.

Mąż mnie zdradza, a może tylko mi się wydaje?

Chociaż w dzisiejszych czasach zdrada jest niestety zjawiskiem dość powszechnym, to jednak trzeba zauważyć widoczną w tym obszarze nierównowagę, mianowicie w przeważającej większości wypadków zdradzają mężczyźni. Co prawda według oficjalnych statystyk przyznaje się do tego około 30% panów, jednak szacuje się, że w rzeczywistości niewierność dotyczy ponad 50% mężczyzn. Wynika to po części z atawistycznych instynktów, w żaden jednak sposób nie usprawiedliwia tego typu postaw.

Kobieca intuicja na ogół paniom podpowiada, że w związku źle się dzieje i że najprawdopodobniej mąż czy partner ma kogoś na boku. Smutna prawda jest jednak taka, że w momencie kiedy kobieta zadaje sobie pytanie o zdradę, ta z reguły już się dokonała. Pozostaje zatem kwestia, jak rozpoznać zdradę męża dostatecznie wcześnie, aby zdusić romans w zarodku i nie pozwolić mu zniszczyć związku. Tego rodzaju rozpoznanie jest też niezbędne, jeśli mamy zamiar rozwiązać małżeństwo i potrzebujemy dowodów nielojalności męża.

Jak poznać, że mąż zdradza?

Niewierność się czuje, a nawet jeśli nasza intuicja w tym momencie zawodzi, uważna obserwacja zachowań partnera z pewnością pomoże rozwikłać kwestię. Jeśli mężczyzna, który do tej pory nie przywiązywał szczególnej wagi do swojego wyglądu, zaczyna nagle kupować modne ciuchy, używać drogich kosmetyków, spędzać dłuższe chwile przed lustrem – jest się czym martwić. Podobnie rzecz się ma, gdy ni stąd ni zowąd zaczyna uprawiać sport – chce być bardziej atrakcyjny zapewne nie dla starej żony.

Każda nagła i nieuzasadniona zmiana zachowania, częste nieobecności w domu, tajemnicze telefony, SMS-y, maile, niechęć do kontaktów seksualnych, obojętność dla spraw domowych lub nadmierny krytycyzm wobec partnerki, izolowanie się i zamykanie w sobie – to sygnały bardzo niepokojące, wobec których należy podjąć zdecydowane kroki.

Dowody niewierności

Jest niemal pewne, że gdy wprost zapytamy męża, czy ma kochankę, zdecydowanie zaprzeczy, a my będziemy w takiej samej sytuacji braku pewności, jak przedtem. Jeśli chcemy mieć czarno na białym rozstrzygające dowody, niezależnie od tego, czy mamy zamiar się rozwieść, czy tylko zdecydowanie zakończyć romans, musimy działać. Trzeba przede wszystkim zrobić przegląd komputera, poczty mailowej, historii oglądanych stron, wysyłanych SMS-ów itd. Jeśli nie mamy haseł do profili męża, warto sięgnąć po dobry program monitorowania komputera lub specjalny instrument nadzorujący.

Szpiegowanie nie jest czynnością etyczną, ale w sytuacji przymusowej profesjonalne urządzenie umożliwiające kontrolę komputera, takie jak ProfiSpy, z pewnością pomoże rozwiązać życiowy problem. Z wyglądu zwykły pendrive, w ciągu kilkudziesięciu sekund pozwoli na odczytanie wszystkich danych, logów klawiatury, poznanie uruchamianych aplikacji i programów, dokonanie zrzutów ekranu. ProfiSpy jest niewykrywalny, a pozyskane informacje można otrzymać na dowolne konto mailowe.