KUP TERAZ ProfiSpy »

Keylogger do sprawdzania komunikatorów

Podejrzewanie partnera o zdradę na pewno nie jest niczym przyjemnym. Sam fakt, że ktoś nadużywa w taki sposób naszego zaufania jest niezwykle bolesny.

W takiej sytuacji musimy jednak zrobić wszystko, aby zdobyć niezbite dowody na zdradę drugiej osoby i w razie potrzeby od razu zakończyć nasz związek z kimś takim. W wielu przypadkach udowodnienie zdrady nie jest niczym prostym, bowiem niektóre osoby potrafią bardzo dobrze się z tym ukrywać.

Bardzo wiele kontaktów „na boku” nawiązywanych jest przez internet. To właśnie on może być kluczem do odkrycia tajemnic partnera. Jak jednak udowodnić, że bliska nam osoba utrzymuje takie kontakty w sieci? Z pomocą mogą przyjść odpowiednie programy do śledzenia.

Śledzenie komunikatorów internetowych

z17Wydaje się, że komunikatory internetowe są jednym z najpewniejszych narzędzi do kontaktów, które ktoś chce utrzymywać w tajemnicy. W wielu z nich wysyłane wiadomości można szybko usuwać, podobnie zresztą jak i całe ich archiwum. Sprawia to, że ich śledzenie jest znacznie trudniejsze – wszystkie dowody na jakąkolwiek zdradę bardzo szybko z nich znikają.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest keylogger niewykrywalny przez antywirusa . Działa to w bardzo prosty sposób; aplikacje takie gromadzą logi z klawiatury komputera i natychmiast zapisują je w bezpiecznym miejscu. Z takich logów można wyczytać wszystko, co było wpisywane na klawiaturze. Czasami raporty są rzecz jasna dość obszerne, ale dzięki temu pozwalają na dokładne odczytanie całej korespondencji danej osoby.

Jak wybrać odpowiedni program szpiegujący klawiaturę?

Program do śledzenia klawiatury bardzo często połączony jest z innymi programami szpiegującymi. Aplikacje te dają jeszcze szersze możliwości w kwestii kontrolowania aktywności innej osoby w internecie. Można dokładnie sprawdzać nie tylko korespondencję, ale także to, na jakie strony wchodzono z danego komputera czy jakie aplikacje na nim instalowano. Niektóre informacje uzyskane w taki sposób także mogą być ważnym dowodem w badaniu czyjejś zdrady.

Praktycznie każdy program do śledzenia klawiatury jest łatwy w instalacji oraz obsłudze. Szukając takiej aplikacji warto decydować się na te najbardziej sprawdzone, jak znany ProfiSpy, oferujący wiele wspomnianych wyżej funkcji. Keyloggery rzadziej występują w formie urządzeń, które należy wpiąć w odpowiednim miejscu w komputerze. Niemniej zainstalowanie czegoś takiego jest bardziej praktycznym rozwiązaniem. Bez obaw – tego typu programy są właściwie niemożliwe do wykrycia dla kogoś, kto nie posiada na ten temat większej wiedzy. Warto zwrócić uwagę również na to, aby zainstalować szpieg klawiatury po polsku.