KUP TERAZ ProfiSpy »

Najlepsze programy szpiegowskie na komputer?

programy szpiegowskie na USB

Programy szpiegowskie na komputer cieszą się obecnie ogromną popularnością. Mają niezwykle szerokie zastosowanie. Dzięki nim można stwierdzić, co w pracy robią pracownicy, sprawdzić, czy żona faktycznie nas zdradza lub sprawdzić, co w Internecie robią nasze dzieci. Pojawia się jednak pytanie jaki program szpiegowski można uznać za najlepszy.

Obecnie wybór tego rodzaju programów jest ogromny. Tym, który można polecić z czystym sumieniem jest między innymi program szpiegowski Profispy.

Dobre programy szpiegowskie przeznaczone na komputer to przede wszystkim programy dyskretne. Niedopuszczalne jest, aby możliwe było jego wykrycie przez użytkownika komputera. Takie oprogramowanie musi być także niewykrywalne przez programy antywirusowe. W przeciwnym razie nie spełni on swojego zadania bowiem zostanie błyskawicznie zdemaskowany.

Najlepsze programy szpiegowskie na komputer instalują się błyskawicznie. W przypadku Profispy wystarcza około czterdziestu sekund, aby program znalazł się na komputerze, który zamierzamy szpiegować. Jest to naprawdę doskonały wynik. Po zainstalowaniu program natychmiast podejmuje pracę.

Wiele osób zapyta co dzieje się z danymi zebranymi przez program szpiegujący. Mogą one zostać dostarczone na adres mailowy. Możliwe jest także ich zgrywanie na przenośny dysk. W tym jednak wypadku trzeba podłączyć go przynajmniej na kilka chwil do komputera. Dlatego większość osób decyduje się na pierwsze rozwiązanie, które nie wymaga już żadnego spotkania ze szpiegowanym komputerem.

Dobry program szpiegujący charakteryzuje się bardzo szerokim działaniem. Nie tylko sprawdza, co użytkownik robi na komputerze, ale zapisuje również daty oraz godziny podejmowanych działań. Dzięki temu można bez trudu dowiedzieć się, ile czasu nasz pracownik poświęcił na wysyłanie prywatnych maili czy robienie prywatnych zakupów w sklepach internetowych.

Oprogramowanie szpiegujące na komputer to bez wątpienia ogromne osiągnięcie informatyczne. Warto jednak zachować umiar przy korzystaniu z nich. Pomagają, ale dostarczone dane zawsze należy dokładnie przeanalizować.