KUP TERAZ ProfiSpy »

Profispy – keylogger na USB po polsku!

ProfiSpy keylogger na USB

Programów szpiegujących można wskazać całe mnóstwo. Nie wszystkie jednak sprawdzają się dobrze w swojej roli. Ci, którzy poszukują wysokiej jakości programu do szpiegowania klawiatury powinni sięgnąć po Profispy, który sprawdza się w tej roli doskonale.

Programy szpiegujące, które obecnie można znaleźć na rynku mają w zdecydowanej większości przypadków ogromne ograniczenia, jeśli chodzi o działanie. Osoba, która zainteresowana jest obserwacją konkretnego komputera nie ma do niego na ogół pełnego dostępu. W efekcie uzyskanie rezultatów na zadowalającym poziomie jest po prostu niemożliwe. Profispy to keylogger na USB, który problem ten rozwiązuje naprawdę bardzo skutecznie. Skonstruowany jest tak, aby w nawet niewielkim stopniu nie wzbudzał żadnych podejrzeń w osobie, która korzysta z obserwowanego komputera. Co więcej, Profispy jest skonstruowany tak, aby programy antywirusowe nie mogły go wykryć.

Profispy to program do szpiegowania klawiatury, który dostarczany jest na urządzeniu jakim jest pendrive. Wystarczy pendrive włożyć do portu USB i odczekać około czterdziestu sekund, aby program się zainstalował. Jest to krótki czas, który pozwala na zainstalowanie oprogramowania w zdecydowanej większości przypadków.

Program daje aż dwie możliwości. Informacje, które są nam potrzebne możemy otrzymywać na podany uprzednio adres mailowy. Jeśli do komputera, który obserwujemy mamy stały dostęp, możemy dane zgrać na dysk przenośny. Następnie podłączamy go do swojego komputera i przeglądamy dane, które udało się pozyskać. Oba rozwiązania są bardzo wygodne.

Program pozwala śledzić wszystko to, co osoba użytkująca komputer pisała na klawiaturze. Dzięki temu za jego pomocą uzyskuje się pełen obraz tego, co na komputerze było robione.

Profispy to program bezpieczny i nie związany z żadnym ryzykiem. Pozwala skutecznie śledzić to, co ktoś robi na komputerze, a jednocześnie nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Nie należy więc obawiać się, że jego obecność zostanie wykryta. Programu nie wykrywają nawet najlepsze programy antywirusowe.