KUP TERAZ ProfiSpy »

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?

Choć powszechnie panuje opinia, że częściej zdradzają mężczyźni, również odsetek niewiernych kobiet nie należy do niskich. Jeśli masz podejrzenia, że twoja partnerka ma romans, zapoznaj się z poniższym artykułem, który podpowie ci, jak poznać, że żona zdradza oraz jak zdobyć niepodważalne dowody niewierności.

Jak rozpoznać zdradę u żony?

Kiedyś sielankowe życie, dziś coraz częściej pojawiające się spięcia, obumierająca więź fizyczna i mentalna, brak zainteresowania ze strony partnerki… Tak niestety wygląda niejeden związek, przy czym w wielu przypadkach rozpad relacji łączy się ze zdradą. Jeśli masz wątpliwości co do wierności swojej małżonki lub dziewczyny, zanim podejmiesz radykalne kroki, na przykład wejdziesz na drogę sądową, powinieneś zdobyć niezaprzeczalne dowody. Jak rozpoznać zdradę żony? Na początek przyjrzyj się jej zachowaniu.

Oto kilka oznak, które mogą sugerować zdradę:

  • Brak lub ograniczenie kontaktów seksualnych, chłód, zaprzestanie okazywania uczuć. Takie zachowania ze strony kobiet wzmagają czujność mężczyzn i wywołują podejrzenia o zdradę. Często niestety mają swoje pokrycie w rzeczywistości. Kobieta, która znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny, zaczyna odnosić się do dotychczasowego partnera z dużą rezerwą.
  • Zmiana organizacji życia. Jeśli od jakiegoś czasu twoja żona lub dziewczyna zaczyna częściej i na dłużej znikać z domu, co rusz wyjeżdżać „w delegacje” i „na szkolenia”, wychodzić wieczorami i długo nie wracać, może to oznaczać obecność w jej życiu kogoś trzeciego. Twoją czujność powinny zintensyfikować wszelkie dziwnie brzmiące wymówki.
  • Krycie się, wzmożona dbałość o zachowanie prywatności. Jeśli nagle twoja partnerka zaczęła w zdwojony sposób dbać o to, byś nie miał dostępu do jej komórki i komputera, może to oznaczać, że ma coś do ukrycia…
  • Zmiana podejścia do twojej osoby. Lekceważąca postawa, bezpodstawne awantury, ciągłe wytykanie twoich wad, pretensje, odnoszenie się do ciebie z niechęcią – jeśli twoja partnerka nagle zaczęła się tak zachowywać, może to być znak, że znalazła sobie inny, w jej mniemaniu lepszy, obiekt zainteresowań.

Jak sprawdzić czy żona zdradza?

Jeżeli nabrałeś podejrzeń co do uczciwości partnerki i wciąż nurtuje cię pytanie jak sprawdzić czy dziewczyna mnie zdradza lub jak sprawdzić czy żona mnie zdradza, poszukaj sposobu, aby uzyskać stuprocentową pewność. Korzystanie z pomocy biura detektywistycznego może być długotrwałe i narazić cię na duże koszty. Śledzenie na własną rękę może zaś być mało efektywne. Dodatkowo, jeśli twoja partnerka zorientuje się, że ją podejrzewasz, zacznie się mocniej kryć, co przekreśli lub utrudni ci możliwość uzyskania dowodów zdrady.

ProfiSpy – urządzenie, które pomoże ci zyskać pewność

Jeśli twoja partnerka ma romans, bardzo prawdopodobne, że komunikuje się z kochankiem przez internet, na przykład przez maile, komunikatory typu gadu-gadu, chaty czy media społecznościowe. Chcesz szybko i niezauważalnie zdobyć dowody zdrady? Warto skorzystać z innowacyjnego urządzenia ProfiSpy. Z wyglądu jest to zwyczajny pendrive, a w jego wnętrzu kryje się program szpiegujący umożliwiający uzyskanie dostępu do korespondencji niewiernej osoby.

Działanie i zalety urządzenia ProfiSpy

Urządzenie jest proste w obsłudze, instalacja przebiega w ekspresowym tempie, a całe oprogramowanie pozostaje niezauważalne i niewykrywalne. Ponadto informacje z obserwowanego komputera można w wygodny sposób odczytywać za pośrednictwem wybranego adresu mailowego. Nie będziesz musiał zatem za każdym razem szukać sposobu, aby dostać się do komputera partnerki. Program umożliwia dostęp do wszystkiego tego, co było pisane na klawiaturze oraz do zrzutów ekranu i historii otwieranych programów. Taka wiedza bezsprzecznie pomoże ci zweryfikować uczciwość partnerki.