KUP TERAZ ProfiSpy »

Jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza?

Po głowie krążą Ci wciąż te same, dręczące myśli – „mąż mnie zdradza”, „już mnie nie kocha”, „pewnie ma inną”? Cóż, pora przystąpić do działania. Zanim jednak cokolwiek zrobisz, dobrze się zastanów, czy Twoje podejrzenia mają jakiekolwiek logiczne podstawy i czy przeprowadziłaś z ukochanym szczerą rozmowę na ten temat. Jeśli na oba pytania odpowiedziałaś twierdząco, a jednocześnie wciąż przeczuwasz, że Twój mąż skacze w bok – dowiedz się, po czym poznać, że mąż zdradza i jak to udowodnić. Każda niewierność pozostawia po sobie ślady. Gdy mąż zdradza, wystarczy odrobina cierpliwości i parę przydatnych narzędzi, a prawda szybko wyjdzie na jaw!

Jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza? Wstępny test wierności i niepokojące objawy

Jeśli zadajesz sobie pytanie „czy mąż mnie zdradza”, niestety istnieje spore prawdopodobieństwo, że Twoje przeczucia są słuszne. Co gorsza nawet jeśli masz rację, Twój partner najpewniej będzie Cię oszukiwał aż do samego końca, chcąc jak najdłużej utrzymać drugi związek w sekrecie. Zachowanie męża po zdradzie jest zwykle bardzo przewidywalne – o skazie na sumieniu świadczy szereg współwystępujących sygnałów, np.:

 1. diametralna zmiana wyglądu i zaangażowanie w pielęgnację – właśnie po nagłej dbałości o fizyczność najczęściej rozpoznaje się zjawisko, jakim jest zdrada męża. Objawy mogą dotyczyć używania drogich perfum, zmiany we fryzurze, a przede wszystkim chodzenia na siłownię – dopiero teraz, choć sugerowałaś mu to od lat.
 2. niewytłumaczalne wydatki i topniejący stan konta – kochanki kosztują, i to sporo – w końcu z czegoś trzeba opłacić prezenty, romantyczne kolacje czy pokój w hotelu,
 3. częste wyjazdy (np. w delegacje) i nagminna praca po godzinach – zwłaszcza gdy nie widać tego w wypłacie. Na dobry początek przypatrz się licznikowi w samochodzie i oceń, czy odzwierciedla on wszystkie deklarowane podróże,
 4. spadek zainteresowania Tobą, dziećmi i domem – kiedy mąż zdradza, nie ma zbytniej ochoty na rozmowy i zwierzanie się ze swoich problemów,
 5. odmienione życie seksualne – masz powody do obaw zarówno w przypadku, gdy mężczyzna nagle staje się ogierem w sypialni i próbuje coraz to nowych rzeczy, jak i kiedy z dnia na dzień przestaje okazywać jakąkolwiek inicjatywę.
 6. przywiązanie do telefonu lub komputera – mąż ciągle rozmawia przez komórkę, zwykle udając się wtedy do innego pokoju? Twierdzi, że „to pomyłka”, a w najgorszym przypadku kupuje drugi telefon, o którym nic Ci nie mówi? A może kiedy myśli, że już śpisz, sięga po smartfona albo wstaje do komputera? Cóż, wygląda na to, że coś jest na rzeczy.

Mąż mnie zdradza – jak to udowodnić?

Bądź wyczulona na nagromadzenie powyższych symptomów, ale pozostań ostrożna w swoich osądach – coś, co odbierasz jako oznaki zdrady męża, może w rzeczywistości świadczyć o czymś zupełnie innym, np. o natłoku pracy albo początkach depresji. Żeby orzec, czy to na pewno zdrada męża, potrzebne będą bardziej jednoznaczne sygnały, np.:

 1. ukrywanie Twojego istnienia – np. chowanie ślubnej obrączki do kieszeni spodni,
 2. utrzymywanie zażyłych kontaktów z kobietami przez telefon lub komputer,
 3. konkretne sygnały fizycznej zdrady – damska bielizna w samochodzie lub za łóżkiem, ślady szminki na koszuli, prezerwatywy trzymane w aucie itd.,
 4. dowody na to, że mąż przebywa gdzie indziej niż utrzymuje – przykładem mogą być niewyjaśnione rachunki za noc w hotelu.

Dopiero zdobywając takie dowody możesz odpowiedzieć na pytanie „czy on mnie zdradza?” twierdząco. Nie musisz wynajmować w tym celu detektywa (choć bywa to bardzo pomocne) – wystarczy, że zainwestujesz w kilka sprytnych narzędzi i sama przeprowadzisz konieczne śledztwo.

Jak sprawdzić, czy mąż mnie zdradza?

 1. Sprawdź jego telefon i komputer – oczywiście nie mamy tu na myśli wyrywania mu tych urządzeń z ręki; wtedy mąż nabierze podejrzeń i zacznie lepiej się maskować. Jedynym niewykrywalnym rozwiązaniem jest instalacja oprogramowania szpiegowskiego. Program szpiegujący na smartfona czy komputer będzie informował Cię o wszystkim – od prowadzonych rozmów, przez wymieniane wiadomości, aż po dźwięki słyszalne w najbliższym otoczeniu. Pozostaje pytanie, jak poznać, że mąż zdradza, nie przeglądając wyników śledztwa całymi dniami. Odpowiedź jest prosta – wystarczy monitorować konkretne słowa, wyrażenia czy zdania, np. „kocham cię”, „pragnę cię”, „mam na ciebie ochotę” czy „nie ma jej w domu”.
 2. Poszukaj dowodów na stosunek – najpierw zajmij się przeszukaniem jego auta – to tam mężczyźni zwykli ukrywać swoje tajemnice. Przeszukaj wszystkie schowki i kieszenie, a być może natrafisz na coś ciekawego. Zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy mąż zdradza Cię fizycznie w Twoim domu? Wystarczy, że zainwestujesz w tzw. testy wierności, które umożliwiają wykrycie śladów spermy na pościeli, narzutach lub pokrowcach, albo spróbujesz namierzyć nasienie przy pomocy lampy UV. Jeśli w danych miejscach nie uprawialiście seksu, istnieje spore prawdopodobieństwo, że Twój ukochany zabawiał się tam z inną kobietą. Gdy mąż zdradza jest to jednak mniej jednoznaczny test niż w przypadku, gdy zdradza żona – w końcu do pojawienia się spermy nie jest wcale konieczna fizyczna obecność kobiety. Dużo lepsze dowody, że mąż zdradza, to np. damska bielizna, która nie należy do Ciebie albo ślady szminki na jego ubraniach.
 3. Namierz, gdzie się znajduje – pozycję męża możesz namierzyć, śledząc lokalizację jego smartfona (w dzisiejszych czasach jest to możliwe nawet bez oprogramowania szpiegowskiego, np. przez usługę Google lub Find My Friends). Skuteczną metodą będzie też śledzenie jego samochodu. Wystarczy użyć w tym celu lokalizatora GPS, który wyśle Ci powiadomienie, jeśli mąż wyjedzie poza ustalone wcześniej granice.

„Mój mąż mnie zdradza”… Łatwiej rzucić takim oskarżeniem, niż dowieść jego prawdziwości. Teraz już wiesz, jak zyskać konkretne dowody na niewierność. Stosując się do powyższych wskazówek, prędzej czy później odkryjesz prawdę. Uważaj jednak, bo ta potrafi być bolesna – być może będziesz musiała się przekonać, jak żyć po zdradzie męża…

Podstawą trwałości związku kobiety i mężczyzny powinno być zaufanie. Wzajemna ufność jest w zasadzie fundamentem każdej bliskiej relacji między ludźmi. W każdym też przypadku nadużycie tego zaufania jest bardzo bolesne. W szczególności dotyczy to związku małżeńskiego, w którym zdrada jednego z małżonków to zawsze ogromny cios dla drugiej osoby.

Mąż mnie zdradza, a może tylko mi się wydaje?

Chociaż w dzisiejszych czasach zdrada jest niestety zjawiskiem dość powszechnym, to jednak trzeba zauważyć widoczną w tym obszarze nierównowagę, mianowicie w przeważającej większości wypadków zdradzają mężczyźni. Co prawda według oficjalnych statystyk przyznaje się do tego około 30% panów, jednak szacuje się, że w rzeczywistości niewierność dotyczy ponad 50% mężczyzn. Wynika to po części z atawistycznych instynktów, w żaden jednak sposób nie usprawiedliwia tego typu postaw.

Kobieca intuicja na ogół paniom podpowiada, że w związku źle się dzieje i że najprawdopodobniej mąż czy partner ma kogoś na boku. Smutna prawda jest jednak taka, że w momencie kiedy kobieta zadaje sobie pytanie o zdradę, ta z reguły już się dokonała. Pozostaje zatem kwestia, jak rozpoznać zdradę męża dostatecznie wcześnie, aby zdusić romans w zarodku i nie pozwolić mu zniszczyć związku. Tego rodzaju rozpoznanie jest też niezbędne, jeśli mamy zamiar rozwiązać małżeństwo i potrzebujemy dowodów nielojalności męża.

Jak poznać, że mąż zdradza?

Niewierność się czuje, a nawet jeśli nasza intuicja w tym momencie zawodzi, uważna obserwacja zachowań partnera z pewnością pomoże rozwikłać kwestię. Jeśli mężczyzna, który do tej pory nie przywiązywał szczególnej wagi do swojego wyglądu, zaczyna nagle kupować modne ciuchy, używać drogich kosmetyków, spędzać dłuższe chwile przed lustrem – jest się czym martwić. Podobnie rzecz się ma, gdy ni stąd ni zowąd zaczyna uprawiać sport – chce być bardziej atrakcyjny zapewne nie dla starej żony.

Każda nagła i nieuzasadniona zmiana zachowania, częste nieobecności w domu, tajemnicze telefony, SMS-y, maile, niechęć do kontaktów seksualnych, obojętność dla spraw domowych lub nadmierny krytycyzm wobec partnerki, izolowanie się i zamykanie w sobie – to sygnały bardzo niepokojące, wobec których należy podjąć zdecydowane kroki.

Dowody niewierności

Jest niemal pewne, że gdy wprost zapytamy męża, czy ma kochankę, zdecydowanie zaprzeczy, a my będziemy w takiej samej sytuacji braku pewności, jak przedtem. Jeśli chcemy mieć czarno na białym rozstrzygające dowody, niezależnie od tego, czy mamy zamiar się rozwieść, czy tylko zdecydowanie zakończyć romans, musimy działać. Trzeba przede wszystkim zrobić przegląd komputera, poczty mailowej, historii oglądanych stron, wysyłanych SMS-ów itd. Jeśli nie mamy haseł do profili męża, warto sięgnąć po dobry program monitorowania komputera lub specjalny instrument nadzorujący.

Szpiegowanie nie jest czynnością etyczną, ale w sytuacji przymusowej profesjonalne urządzenie umożliwiające kontrolę komputera, takie jak ProfiSpy, z pewnością pomoże rozwiązać życiowy problem. Z wyglądu zwykły pendrive, w ciągu kilkudziesięciu sekund pozwoli na odczytanie wszystkich danych, logów klawiatury, poznanie uruchamianych aplikacji i programów, dokonanie zrzutów ekranu. ProfiSpy jest niewykrywalny, a pozyskane informacje można otrzymać na dowolne konto mailowe.