KUP TERAZ ProfiSpy »

Profispy – keylogger na USB po polsku!

ProfiSpy keylogger na USB

Programów szpiegujących można wskazać całe mnóstwo. Nie wszystkie jednak sprawdzają się dobrze w swojej roli. Ci, którzy poszukują wysokiej jakości programu do szpiegowania klawiatury powinni sięgnąć po Profispy, który sprawdza się w tej roli doskonale.

Co to jest keylogger?

Keylogger to bardzo proste i jednocześnie skuteczne narzędzie do zapisywania wykonywanych akcji na komputerze. Dzięki niemu można dokładnie kontrolować otwierane aplikacje, korespondencję w sieci

Keylogger – jak zainstalować go na komputerze?

Samo zainstalowanie takiego programu na komputerze nie będzie żadnym problemem. W większości przypadków trwa to dosłownie kilka minut. Należy dobrze wybrać miejsce, na które mają być przesyłane zapisane logi z klawiatury. Większość programów pozwala na stacjonarne ich zgrywanie, ale decydując się na keylogger, który wysyła logi na maila albo wysyłanie na serwer będziemy mieli do nich bieżący wgląd.

Jaki keylogger wybrać?

Programy szpiegujące, które obecnie można znaleźć na rynku mają w zdecydowanej większości przypadków ogromne ograniczenia, jeśli chodzi o działanie. Osoba, która zainteresowana jest obserwacją konkretnego komputera nie ma do niego na ogół pełnego dostępu. W efekcie uzyskanie rezultatów na zadowalającym poziomie jest po prostu niemożliwe. Profispy to keylogger na USB, który problem ten rozwiązuje naprawdę bardzo skutecznie. Skonstruowany jest tak, aby w nawet niewielkim stopniu nie wzbudzał żadnych podejrzeń w osobie, która korzysta z obserwowanego komputera. Co więcej, Profispy jest skonstruowany tak, aby programy antywirusowe nie mogły go wykryć.

profispy logi z klawiatury

Profispy to program do szpiegowania klawiatury, który dostarczany jest na urządzeniu jakim jest pendrive. Wystarczy pendrive włożyć do portu USB i odczekać około czterdziestu sekund, aby program się zainstalował. Jest to krótki czas, który pozwala na zainstalowanie oprogramowania w zdecydowanej większości przypadków.

Program daje aż dwie możliwości. Informacje, które są nam potrzebne możemy otrzymywać na podany uprzednio adres mailowy. Jeśli do komputera, który obserwujemy mamy stały dostęp, możemy dane zgrać na dysk przenośny. Następnie podłączamy go do swojego komputera i przeglądamy dane, które udało się pozyskać. Oba rozwiązania są bardzo wygodne.

Keylogger wysyłający na maila pozwala śledzić wszystko to, co osoba użytkująca komputer pisała na klawiaturze. Dzięki temu za jego pomocą uzyskuje się pełen obraz tego, co na komputerze było robione.

Profispy to program bezpieczny i nie związany z żadnym ryzykiem, na dodatek jest to keylogger po polsku. Pozwala skutecznie śledzić to, co ktoś robi na komputerze, a jednocześnie nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Nie należy więc obawiać się, że jego obecność zostanie wykryta. Programu nie wykrywają nawet najlepsze programy antywirusowe.profispy zrzuty ekranu

Keylogger do sprawdzania komunikatorów?

Podejrzewanie partnera o zdradę na pewno nie jest niczym przyjemnym. Sam fakt, że ktoś nadużywa w taki sposób naszego zaufania jest niezwykle bolesny.

W takiej sytuacji musimy jednak zrobić wszystko, aby zdobyć niezbite dowody na zdradę drugiej osoby i w razie potrzeby od razu zakończyć nasz związek z kimś takim. W wielu przypadkach udowodnienie zdrady nie jest niczym prostym, bowiem niektóre osoby potrafią bardzo dobrze się z tym ukrywać.

Bardzo wiele kontaktów “na boku” nawiązywanych jest przez internet. To właśnie on może być kluczem do odkrycia tajemnic partnera. Jak jednak udowodnić, że bliska nam osoba utrzymuje takie kontakty w sieci? Z pomocą mogą przyjść odpowiednie programy do śledzenia.

Śledzenie komunikatorów internetowych

z17Wydaje się, że komunikatory internetowe są jednym z najpewniejszych narzędzi do kontaktów, które ktoś chce utrzymywać w tajemnicy. W wielu z nich wysyłane wiadomości można szybko usuwać, podobnie zresztą jak i całe ich archiwum. Sprawia to, że ich śledzenie jest znacznie trudniejsze – wszystkie dowody na jakąkolwiek zdradę bardzo szybko z nich znikają.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest keylogger niewykrywalny przez antywirusa . Działa to w bardzo prosty sposób; aplikacje takie gromadzą logi z klawiatury komputera i natychmiast zapisują je w bezpiecznym miejscu. Z takich logów można wyczytać wszystko, co było wpisywane na klawiaturze. Czasami raporty są rzecz jasna dość obszerne, ale dzięki temu pozwalają na dokładne odczytanie całej korespondencji danej osoby.

Jak wybrać odpowiedni program szpiegujący klawiaturę?

Program do śledzenia klawiatury bardzo często połączony jest z innymi programami szpiegującymi. Aplikacje te dają jeszcze szersze możliwości w kwestii kontrolowania aktywności innej osoby w internecie. Można dokładnie sprawdzać nie tylko korespondencję, ale także to, na jakie strony wchodzono z danego komputera czy jakie aplikacje na nim instalowano. Niektóre informacje uzyskane w taki sposób także mogą być ważnym dowodem w badaniu czyjejś zdrady.

Praktycznie każdy program do śledzenia klawiatury jest łatwy w instalacji oraz obsłudze. Szukając takiej aplikacji warto decydować się na te najbardziej sprawdzone, jak znany ProfiSpy, oferujący wiele wspomnianych wyżej funkcji. Keyloggery rzadziej występują w formie urządzeń, które należy wpiąć w odpowiednim miejscu w komputerze. Niemniej zainstalowanie czegoś takiego jest bardziej praktycznym rozwiązaniem. Bez obaw – tego typu programy są właściwie niemożliwe do wykrycia dla kogoś, kto nie posiada na ten temat większej wiedzy. Warto ułatwić sobie życie i zainstalować keylogger szpieg klawiatury po polsku.

Keylogger na komputerze dziecka?

Internet jest wspaniałym narzędziem, które w ogromnym stopniu ułatwiło życie niemalże każdego człowieka.

Dzięki niemu możemy bez problemów, bardzo szybko zdobywać wiedzę na właściwie dowolny interesujący nas temat. W wirtualnym świecie można także sprawnie komunikować się z ludźmi z całego świata. Warto jednak pamiętać, że ze wszystkimi wspaniałościami tego narzędzia w parze idą także liczne zagrożenia. Szczególnie dzieci korzystający z internetu są narażone na wielkie niebezpieczeństwa, zarówno ze strony nieodpowiednich treści jak i innych ludzi obecnych w tym wirtualnym świecie. Każdy rodzic powinien w takim razie wiedzieć, jak skutecznie się przed nimi zabezpieczać i zwiększać bezpieczeństwo swoich pociech w sieci.

Komunikacja z innymi ludźmi – główne zagrożenie dla dziecka

z15Wśród wielu podstawowych funkcji internetu, nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi należy do zdecydowanie najważniejszych. W sieci można poznać mnóstwo interesujących osób z całego świata. Znajomości mogą być nawiązywane w najróżniejszych celach – czasami ludzie poznają się “z nudów”, w innych przypadkach łączą ich wspólne tematy i zainteresowania. Dla dzieci jest to szczególnie atrakcyjne. Najmłodsi użytkownicy spędzają mnóstwo czasu na portalach społecznościowych i komunikatorach internetowych. Nie zawsze jest to jednak bezpieczne.

Zagrożenia w sieci ze strony innych ludzi są tematem na tyle trudnym, że wielu rodziców stara się go unikać. Nie możemy jednak wiecznie przymykać na to oczu. W sieci działają przede wszystkim pedofile, którzy wykorzystują to narzędzie do poszukiwania swoich ofiar. Taktyka ich działania może być najróżniejsza. Często podają się oni na osoby w podobnym wieku co dzieci, aby zdobyć ich zaufanie. Po pewnym czasie rozwijania takiej znajomości zwykle przychodzi czas na zaproponowanie dziecku spotkania. Może się to skończyć tragicznie.

Pedofilia w sieci jest jedynie najbardziej rażącym przykładem tego, jak internet może być niebezpieczny dla dziecka. W sieci działa mnóstwo nieuczciwych ludzi, którzy mogą na najróżniejsze sposoby oszukać młodego, dość lekkomyślnego użytkownika. Rodzic powinien być także odpowiedzialny za to, co jego dziecko pisze w internecie. Jeśli zamieszcza ono w sieci jakiekolwiek obraźliwe czy nieodpowiednie treści, to obowiązkiem rodzica jest przeciwdziałanie takiemu zachowaniu. Kontrola rodzicielska komputera pomoże w tej kwestii.

Jak kontrolować dziecko w internecie?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że dokładnie kontrolowanie rozmów dziecka i tego, co pisze ono w internecie jest niemożliwe. W sieci można przecież komunikować się z innymi na wiele różnych sposobów, zatem rodzic musiałby dosłownie bez przerwy stać dziecku nad monitorem aby mieć dokładny wgląd do całej jego korespondencji i tego, co pisze do innych użytkowników internetu. W rzeczywistości jednak jest rozwiązanie – pomoże w tym niewykrywalny keylogger.

z16Takie narzędzie występuje zwykle w formie programów, choć czasami można je spotkać jako osobne urządzenia. Przy odpowiednim ich zainstalowaniu są one właściwie niemożliwe do wykrycia przez użytkownika danego komputera. Zgrywa on logi tego, co było pisane na klawiaturze. Pozwala zatem na dokładne zbadanie dosłownie całej korespondencji dziecka, nawet jeśli prowadzona jest za pośrednictwem komunikatorów które nie archiwizują wysyłanych wiadomości. Zgromadzone w taki sposób dane są wysyłane na wskazany adres mailowy albo umieszczane na serwerze.