KUP TERAZ ProfiSpy »

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza?

„Żona mnie zdradza” – podejrzewasz i zastanawiasz się, co z tym fantem zrobić. Przede wszystkim głęboko odetchnij i zastanów się, czy masz faktyczne podstawy do takich obaw. Jeśli nie popadasz w paranoję, a naprawdę przeczuwasz, że coś się święci, możesz przystąpić do działania. Generalnie rzecz biorąc, kobiety zdradzają inaczej niż mężczyźni – częściej od sporadycznych skoków w bok wikłają się w dłuższe, angażujące emocjonalnie relacje. Prędzej czy później zdrada żony pozostawi po sobie ślad. Aby zyskać niezbity dowód, żeby udowodnić jej niewierność, wystarczy czujność i kilka przydatnych narzędzi. Dowiedz się, jak skutecznie wykryć zdradę żony!
Zdrada żony – najczęstsze objawy

Wielu z Was zadaje sobie pytanie, jak rozpoznać zdradę u żony. Wychodzenie na basen pięć razy w tygodniu czy regularne spotkania z koleżankami połączone z nagłą utratą zasięgu rzeczywiście mogą spędzać sen z powiek. Wyjść z takiej sytuacji jest kilka. Można starać się ją ignorować, zatrudnić prywatnego detektywa, który będzie obserwował i dokumentował poczynania żony, albo zająć się sprawą samodzielnie. Aby sobie z tym poradzić, musisz umieć rozpoznać klasyczne objawy zdrady żony. Zwykle dotyczą one nagłej zmiany w zachowaniu, ale nie tylko. Oto kilka z nich:

  1. żona przestaje potrzebować Twojego towarzystwa – nie przeszkadza jej, kiedy późno wracasz z pracy i już nie chce, żebyś chodził z nią na siłownię, na zakupy, a nawet do kina – wszędzie udaje się sama albo ma już kogoś na Twoje miejsce,
  2. odwrotnie: poświęca ci wiele uwagi, robi niespodzianki – możliwe, że dręczy ją poczucie winy i próbuje na swój sposób zrekompensować Ci swoją niewierność. Zdrada kobiety wywołuje u niej zwykle wyrzuty sumienia, zresztą dokładnie to samo dzieje się u mężczyzn. Gdy żona nagle chce rozmawiać tylko o Tobie, może to oznaczać szczere zainteresowanie, ale też ucieczkę od opowiadania o sobie…
  3. ma swoje tajemnice – nie opowiada Ci nawet, jak minął jej dzień, chcąc w ten sposób zatuszować niewygodne informacje bez konieczności kłamania w żywe oczy.

Jak sprawdzić, czy żona mnie zdradza? Niezbite dowody

Wymienione wyżej zachowania to tylko pośrednie oznaki zdrady żony – mogą wskazywać na wiele innych rzeczy, a tym samym daleko im do niezbitych dowodów. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja żona zdradza, potrzebujesz przyłapać ją na czymś więcej. W tym celu należy sprawdzić, czy kobieta:

  1. faktycznie przebywa tam, gdzie deklaruje swoją obecność – w pracy, na siłowni, w delegacji, u koleżanki, a nawet w klubie (jeśli nie, to z kim się spotyka?),
  2. utrzymuje wyjątkowo zażyłe kontakty online – pisze wiadomości lub wydzwania do kogoś, kto jest dla niej kimś więcej niż tylko kolegą,
  3. odbywa stosunki seksualne z innym mężczyzną (być może nawet w Waszej sypialni).

Dopiero zdobywając takie dowody zdrady – najlepiej wszystkie trzy – przekonasz się, czy Twoja żona ma rzeczywiście coś na sumieniu.

Jak rozpoznać zdradę żony? Urządzenia elektroniczne

Jeśli dręczy Cię myśl „czy żona mnie zdradza”, test wierności najłatwiej rozpocząć od przyjrzenia się temu, co dzieje się w jej telefonie i komputerze. Oczywiście mało umiejętne przeglądanie prywatnych urządzeń może sprawić, że żona nabierze podejrzeń, stanie się bardziej ostrożna albo wykasuje problematyczne wiadomości. Dlatego trzeba to zrobić delikatnie.

Kiedy warto sprawdzić smartfona żony? Przede wszystkim wtedy, jeśli ta ciągle trzyma go przy sobie i idzie z nim nawet do łazienki, za nic nie pozwalając Ci go przeglądnąć. Do udowodnienia zdrady można wykorzystać specjalne oprogramowanie szpiegowskie na smartfona; będzie ono na bieżąco informować o każdej wykonanej aktywności, w tym rozmowach telefonicznych, mailach, czatach i SMS-ach. Analogiczny program szpiegujący można zainstalować na komputer. Możesz oczywiście czatować, aż znajdziesz chwilę na sprawdzenie historii w przeglądarce, ale to nie przyniesie Ci jeszcze odpowiedzi. Dopiero kontrola nad tym, do czego używany jest komputer, a nawet podsłuchiwanie dźwięków z otoczenia dostarczy Ci niepodważalnych dowodów. Lepsze programy dają nawet możliwość monitorowania konkretnych aktywności – np. powiadomią Cię dopiero, gdy żona prześle do kogoś wiadomość o treści „kocham Cię” albo „nie ma go w domu”.

Jak sprawdzić, czy żona miała stosunek w Waszym domu?

Teoretycznie nie istnieje żaden nieinwazyjny sposób, aby sprawdzić, kiedy dokładnie kobieta odbyła stosunek. Można jednak zbadać sprawę pośrednio i przyjrzeć się temu, co znajduje się w Waszej sypialni, a następnie wyciągnąć dość jednoznaczne wnioski. Jedna z metod to zainstalowanie podsłuchu lub minikamery w jakimś zwyczajnym przedmiocie, np. zegarze ściennym albo jednej z książek na półce. Innym sposobem, jak sprawdzić kobietę, czy zdradza Cię w Waszym domu, są testy wierności. Potrafią one wykryć ślady spermy na jakimkolwiek materiale, w tym na pościeli. Potencjalne ślady nasienia da się również namierzyć dzięki specjalnym lampom UV. Oprócz łóżka można przebadać także narzuty na meble oraz bieliznę małżonki. Jeśli od jakiegoś czasu nie uprawialiście seksu albo nie robiliście tego w jakimś konkretnym miejscu, bardzo łatwo będzie potwierdzić swoje podejrzenia.

Jak nie w domu, to gdzie?

Sugerowaliśmy już, jak zdradzają żony – zwykle są to dłuższe romanse, co wiąże się z wracaniem wciąż w te same miejsca. Jeśli jest tak w przypadku Twojej partnerki, warto ustalić, jakie rejony są przez nią odwiedzane. Śledzenie aktualnej lokalizacji smartfona jest możliwe poprzez wspomniane oprogramowanie szpiegowskie; inne rozwiązanie to ukrycie w samochodzie lokalizatora GPS. Będziesz mógł na bieżąco śledzić trasę swojej żony, a gdy granice ustawione dla auta zostaną przekroczone, otrzymasz powiadomienie. Jeśli kobieta utrzymuje, że jest u mamy, a tak naprawdę nie ma jej nigdzie w promieniu kilku kilometrów od domu teściowej, warto przyjrzeć się sprawie nieco bliżej. Koniec z kłamstwami i schadzkami za Twoimi plecami!

Zdrada boli, ale jeszcze bardziej boli niewiedza. Zamiast zadręczać się podejrzeniami, możesz odkryć wszystkie karty i stanąć w prawdzie. Albo upewnisz się o wierności wybranki – wtedy okaże się, że przyczyna Waszych problemów leży gdzie indziej – albo będziesz musiał znaleźć odpowiedź na pytanie, jak żyć po zdradzie żony.

Choć powszechnie panuje opinia, że częściej zdradzają mężczyźni, również odsetek niewiernych kobiet nie należy do niskich. Jeśli masz podejrzenia, że twoja partnerka ma romans, zapoznaj się z poniższym artykułem, który podpowie ci, jak poznać, że żona zdradza oraz jak zdobyć niepodważalne dowody niewierności.

Jak rozpoznać zdradę u żony?

Kiedyś sielankowe życie, dziś coraz częściej pojawiające się spięcia, obumierająca więź fizyczna i mentalna, brak zainteresowania ze strony partnerki… Tak niestety wygląda niejeden związek, przy czym w wielu przypadkach rozpad relacji łączy się ze zdradą. Jeśli masz wątpliwości co do wierności swojej małżonki lub dziewczyny, zanim podejmiesz radykalne kroki, na przykład wejdziesz na drogę sądową, powinieneś zdobyć niezaprzeczalne dowody. Jak rozpoznać zdradę żony? Na początek przyjrzyj się jej zachowaniu.

Oto kilka oznak, które mogą sugerować zdradę:

  • Brak lub ograniczenie kontaktów seksualnych, chłód, zaprzestanie okazywania uczuć. Takie zachowania ze strony kobiet wzmagają czujność mężczyzn i wywołują podejrzenia o zdradę. Często niestety mają swoje pokrycie w rzeczywistości. Kobieta, która znalazła pocieszenie w ramionach innego mężczyzny, zaczyna odnosić się do dotychczasowego partnera z dużą rezerwą.
  • Zmiana organizacji życia. Jeśli od jakiegoś czasu twoja żona lub dziewczyna zaczyna częściej i na dłużej znikać z domu, co rusz wyjeżdżać „w delegacje” i „na szkolenia”, wychodzić wieczorami i długo nie wracać, może to oznaczać obecność w jej życiu kogoś trzeciego. Twoją czujność powinny zintensyfikować wszelkie dziwnie brzmiące wymówki.
  • Krycie się, wzmożona dbałość o zachowanie prywatności. Jeśli nagle twoja partnerka zaczęła w zdwojony sposób dbać o to, byś nie miał dostępu do jej komórki i komputera, może to oznaczać, że ma coś do ukrycia…
  • Zmiana podejścia do twojej osoby. Lekceważąca postawa, bezpodstawne awantury, ciągłe wytykanie twoich wad, pretensje, odnoszenie się do ciebie z niechęcią – jeśli twoja partnerka nagle zaczęła się tak zachowywać, może to być znak, że znalazła sobie inny, w jej mniemaniu lepszy, obiekt zainteresowań.

Jak sprawdzić czy żona zdradza?

Jeżeli nabrałeś podejrzeń co do uczciwości partnerki i wciąż nurtuje cię pytanie jak sprawdzić czy dziewczyna mnie zdradza lub jak sprawdzić czy żona mnie zdradza, poszukaj sposobu, aby uzyskać stuprocentową pewność. Korzystanie z pomocy biura detektywistycznego może być długotrwałe i narazić cię na duże koszty. Śledzenie na własną rękę może zaś być mało efektywne. Dodatkowo, jeśli twoja partnerka zorientuje się, że ją podejrzewasz, zacznie się mocniej kryć, co przekreśli lub utrudni ci możliwość uzyskania dowodów zdrady.

ProfiSpy – urządzenie, które pomoże ci zyskać pewność

Jeśli twoja partnerka ma romans, bardzo prawdopodobne, że komunikuje się z kochankiem przez internet, na przykład przez maile, komunikatory typu gadu-gadu, chaty czy media społecznościowe. Chcesz szybko i niezauważalnie zdobyć dowody zdrady? Warto skorzystać z innowacyjnego urządzenia ProfiSpy. Z wyglądu jest to zwyczajny pendrive, a w jego wnętrzu kryje się program szpiegujący umożliwiający uzyskanie dostępu do korespondencji niewiernej osoby.

Działanie i zalety urządzenia ProfiSpy

Urządzenie jest proste w obsłudze, instalacja przebiega w ekspresowym tempie, a całe oprogramowanie pozostaje niezauważalne i niewykrywalne. Ponadto informacje z obserwowanego komputera można w wygodny sposób odczytywać za pośrednictwem wybranego adresu mailowego. Nie będziesz musiał zatem za każdym razem szukać sposobu, aby dostać się do komputera partnerki. Program umożliwia dostęp do wszystkiego tego, co było pisane na klawiaturze oraz do zrzutów ekranu i historii otwieranych programów. Taka wiedza bezsprzecznie pomoże ci zweryfikować uczciwość partnerki.