KUP TERAZ ProfiSpy »

Szpieg Profispy – niezastąpiona pomoc w rozwikływaniu trudnych spraw

ProfiSpy na pendrive

Bywają w życiu sytuacje, kiedy stajemy przed koniecznością skontrolowania poczynań bliskiej osoby bądź pracownika w internecie. W takim wypadku warto skorzystać z zaufanego i efektywnego oprogramowania, dzięki któremu będzie można w porę zareagować oraz podjąć dalsze kroki. Jakie są główne atuty oprogramowania Profispy i kiedy warto go użyć?

Co to jest Profispy?

Profispy to nowoczesne, profesjonalne oprogramowanie szpiegujące, które umożliwia podgląd poczynań danej osoby w internecie w niewykrywalny sposób. Korzystając z oprogramowania Profispy szybko i bez konieczności wykonywania zaawansowanych działań dowiesz się, co dana osoba robiła w sieci. Poznasz historię otwieranych programów, otrzymasz zrzuty ekranu monitora, zapisy klawiatury oraz uzyskasz dostęp do korespondencji z popularnych komunikatorów. Wszystkie dane zostaną opatrzone dokładną datą i godziną.

Jeśli podejrzewasz, że partner albo pracownik nie jest w stosunku do ciebie uczciwy albo jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo małoletniej osoby w internecie, oprogramowanie Profispy może być najprostszą drogą do ustalenia faktów, które w następstwie zaowocują podjęciem odpowiednich czynności. Ponieważ narzędzie to zostało stworzone po to, aby móc dyskretnie kontrolować działania danej osoby w internecie bez jej wiedzy, jest ono całkowicie niewidoczne na dysku i pracuje w sposób niezauważalny. Dzięki Profispy podejrzewana osoba nie zorientuje się zatem, że jej komputer jest monitorowany, co pozwoli ci spokojnie zebrać niezbędne dowody.

Podejrzewasz męża lub żonę o zdradę? Profispy pomoże ci ją wykryć!

Zdrada to bardzo istotny problem, który w większości przypadków powoduje chęć zakończenia związku przez poszkodowaną osobę. Jednak warto pamiętać, że żadne, nawet bardzo mocne poszlaki, nie są tym samym, co jasne dowody niewierności. Jeśli podejrzewasz partnera lub partnerkę o zdradę, zanim podejmiesz takie kroki jak wniesienie sprawy rozwodowej, wyprowadzka, zakończenie związku, itp., powinieneś być w stu procentach przekonany o swojej racji. Pomocne może być w tym oprogramowanie Profispy, które pozwoli ci ustalić charakter i treść rozmów podejrzewanej osoby z osobami trzecimi, a tym samym przekonać się, czy rzeczywiście mąż lub żona cię zdradza.

Wartym podkreślenia jest fakt, iż w dzisiejszych czasach większość osób uwikłanych w romanse komunikuje się z innymi partnerami lub partnerkami właśnie przez internet. To z ich punktu widzenia dużo bezpieczniejsze niż chociażby kontakt telefoniczny. Co więcej, osoby zdradzające często korzystają z czatów erotycznych i portali randkowych w celu znalezienia nowego partnera lub partnerki oraz aranżacji spotkań. Za pomocą programu Profispy uzyskasz dostęp do wszystkich otwieranych programów, zrzutów ekranu, które pomogą ci ustalić, na jakie strony wchodził twój mąż lub żona oraz wszystkiego tego, co było pisane na klawiaturze – takie dane mogą stanowić niepodważalny dowód zdrady.

Kontrola dziecka w internecie z Profispy

Internet to nie tylko znakomite pole do zabawy, zdobywania wiedzy oraz komunikacji, ale także i wielkie ryzyko. Ma to szczególne znaczenie w kontekście osób nieletnich, które, bądź co bądź, nie są przecież w pełni odpowiedzialne za swoje życie i bezpieczeństwo. Odpowiedzialny jest zawsze rodzic, którego zadaniem jest kontrola małoletniego w internecie. Oprogramowanie Profispy pomoże ci uchronić dziecko przed wszelkimi zagrożeniami płynącymi z sieci. Monitorując poczynania swojej pociechy w internecie będziesz mógł w porę zareagować, jeśli sięgnie po nieodpowiednie dla siebie treści, takie jak przemoc czy pornografia, mogące mieć bardzo negatywny wpływ na jego psychikę. Co więcej, dzięki oprogramowaniu Profispy zwiększysz bezpieczeństwo dziecka w sieci i przestrzeżesz je przed wykorzystywaniem seksualnym, które niestety jest dziś zjawiskiem o dużym zasięgu.

Profispy w zastosowaniach firmowych

Bolączką wielu przedsiębiorców lub osób na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych jest niska efektywność personelu, która niestety częstokroć ma związek ze złym wykorzystywaniem czasu przeznaczonego na obowiązki zawodowe. Pracownicy mający nieograniczony dostęp do sieci, nierzadko wykorzystują internet do celów osobistych – spędzają mnóstwo czasu na Facebooku i innych portalach społecznościowych, wertują interesujące ich strony, etc. Takie zastoje w realizowaniu zawodowych zadań przekładają się na obniżenie wydajności pracy oraz mniejsze lub większe straty dla firmy.

Jeśli zaobserwowałeś zbyt niską skuteczność w realizacji projektów przez personel i podejrzewasz, że może to mieć związek ze złą organizacją pracy przy komputerze, warto skorzystać z oprogramowania Profispy. Monitorując komputery pracowników, dowiesz się, czy rzeczywiście, i w jakim stopniu, korzystają z internetu w celach osobistych i czy właśnie to jest powodem spadku efektywności pracy. Zdobycie tej pewności pomoże ci ustalić dalszą strategię działania.

Zalety programu Profispy – podsumowanie

Jeżeli uważasz, że twoi pracownicy działają nieuczciwie, jeżeli chcesz kontrolować działania dziecka w internecie lub jeżeli wiele wskazuje na to, że partner lub partnerka cię zdradza, Profispy może znacznie ułatwić ci wyjście z trudnej sytuacji. Oto dlaczego warto skorzystać z tego skutecznego narzędzia:

– Jest niezauważalne i niewykrywalne, pomaga bez wiedzy podejrzewanej osoby zdobyć niezbędne informacje.

– Jest bardzo proste w obsłudze, działa automatycznie i intuicyjnie. Program szybko i bezproblemowo instaluje się ze specjalnego pendrive’a, po czym pracuje w tle nie dając żadnych symptomów swojej obecności.

– Jest w stu procentach bezpieczne dla komputera. W przeciwieństwie do podróbek oraz wątpliwej jakości programów szpiegujących z niepewnych źródeł, nie niesie ze sobą ryzyka zainfekowania komputera wirusami, spyware’ami oraz innym złośliwym oprogramowaniem.

– Pozwala w wygodny sposób monitorować działania danej osoby w internecie – stacjonarnie lub zdalnie. Jeśli masz ograniczony dostęp do komputera podejrzewanej osoby, wszystkie informacje możesz otrzymywać na skrzynkę e-mail.